Free shipping $99+ orders (cont. USA)

3300+ ornaments and holiday decorations

Про нас


BestPysanky – це приватна компанія, розташована в Чикаго, штат Іллінойс.
Ми маємо понад сімнадцять років досвіду роботи з автентичними виробами ручної роботи, імпортованими безпосередньо від деяких із найталановитіших митців у всьому світі.

Наша найпопулярніша лінія колекційних предметів включає сезонні прикраси, такі як орнаменти, снігові кулі, музичні статуетки, вертепи, пасхальні яйця, приладдя для прикраси яєць, королівські яйця та багато іншого.

Унікальний асортимент товарів BestPysanky відомий у всьому світі своєю майстерністю, а також справжньою культурною спадщиною.

Наші продукти зачаровують колекціонерів і дають безцінне розуміння багатих європейських і східних культур. Ексклюзивні колекції цінуються за їх якість, автентичність, складні деталі та різноманітність світових культур, представлених як художниками, так і їхніми дизайнами.

Знайдіть скарб для свого дому або унікальний подарунок для своїх близьких із нашої добірки рідкісних предметів колекціонування!Контактна інформація:


BestPysanky Inc
6374 W Howard St
Niles, IL 60714 USA
support@bestpysanky.com
(877) 797-2659


Розклад роботи служби підтримки клієнтів:
Пн-Пт: 10:00-17:00 за центральноєвропейським стандартним часом
Сб: 10:00-14:00 за центральноєвропейським стандартним часом
Неділя: вихідний
Через велику кількість дзвінків, надішліть електронний лист support@bestpysanky.com, якщо виникнуть запитання, щоб прискорити.

Прочитайте відгуки